Prenájom lodí na mori

____________________________________________________________________________________________

!!!!!

Využijte bezkonkurenční nabídky při objednávce pronájmu u naší firmy. Svým zákazníkům nabízíme mimořádnou slevu -5% z běžných cen k ostatním slevám (za včasnou objednávku, opakovaný pronájem, atd.). Na trhu nenajdete lepší ceny! Nabídka platí do odvolání! Nepropásněte svoji příležitost.

!!!!!

___________________________________________________________________

 

Prenájom lodí alebo charter...

Ideálne príležitosť vyskúšať alebo si zdokonaliť svoje zdatnosti s riadením lode,stráviť príjemné chvíle s rodinou, kamarátmi, kolegami s práce a opakovene alebo poprvý krát okúsiť atmosféru, ktorú prináśa voda.

                                                                                                                   

Ponúkame Vám rýchle a jednoduché vyhľadávanie v danu chvíľu dostupných charterových lodí v chorvátsku, ale aj v ďalších kútoch sveta. Vo flotile naších partnerov, a je ich už viac ako stopäťdesiat, nájdete nielen plachetnice a motorové člny, ale aj motorové jachty a gullety. Rezervácie je pritom velmi jednoduchá. Po zadaní Vami zvolených kritérií (oblasti plavby, počtu osôb, ceny, termínu plavby, aj) môžte vyberať zo selektívnej ponuky v danu chvíľu dostupných neobsadených lodí. S rezervačného systému sa tiež dozviete všetky podrobné informácie o danej lodi, vrátane starý, vybavenia a možných aktálnych zliav. A potom už len stačí vyplniť kontaktné údaje, potvrdiť nezáväznú rezerváciu (ukladanie požiadaviek môže trvať dlhšiu dobu) a tešiť sa na dovolenku Vaších snov... Pokiaľ by sa stalo že v ponuke nenájdete loď podľa vaších požiadaviek(termín, typ, cena) neváhajte nás kontaktovať. Kontaktovať nás môžte v každom prípade, ponuku Vám skontrolujeme a upravíme podľa najlepšej ponuky na trhu. Pri niektorých objednávkach je možné získať ďalšie zľavy.

                     

Čo sa deje po odoslaní Váśho dopytu/rezervácie v online systému?

Ze systému Vám bude odeslán e-mail s konkrétní nabídkou a platebními podmínkami. Naši pracovníci zkontaktují charterovou společnost v jejíž flotile je Vámi vybraná loď a zarezervují ji (maximálně na 3 dny od obdržení poptávky/rezervace). Po obdržení zálohové platby bude Vaše objednávka převedena do statusu „závazně rezervována“.  Dále nám zašlete seznam členů posádky (crew list), včetně jejich data a místa narození a čísla pasu.

Zo systému vám bude odoslaný e-mail s konkrétnou ponukou a platobnými podmienkami. Naši pracovníci skontaktujú chartrovú spoločnosť v ktorej flotile je Vami vybraná loď a rezervuju ju (maximálne 3 dni od obdržania požiadavky/rezervácie). 

 

Približne 1 mesiac pred začiatkom plavby je potrebné uhradiť ostavajúcu časť prenájmu, prípadne sa pojstiť proti prepadnutiu kaucie, ktorá sa skladá priamo v marine pri prevzati lode a služi k pokrytiu nákladov spojených s prípadným poškodením lode. Cena poistenia sa pohybuje 10-15% z ceny kaucie. Týmto poistením sa nezbavujete povinnosti zložiť kauciu v mieste prenájmu, avšak v prípade zadržania kaucie máte, po predložení potrebných dokladov, následne možnosť poistnu udalosť v ČR zlikvidovať, a po odčítaní spoluúčasti obdržíte vynaložené prostriedky späť. Ponúkame tiež asistenčne služby na mori a nadštandardnú pomoc pri riešení neočakavaných situácií. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.  

Sobotní "check in" na loď prebieha u každej charterovej spoločnosti v inú hodinu, ale býva pravidlom, že medzi 14-16h je všetko prychystané k výmene posádok. Oficiálny čas je však až o 17h. Návret je nutný opäť v sobotu do 9h (ale zasa-čas sa môže v hodinách líšiť, konkrétne informácie v podrobnostiach k rezervácií).

Rádi Vám tiež poradíme s výbavou, ktorá by Vám mohla pri charteru spríjemníť pobyt a uľahčiť napríklad navigáciu.

Strávenie kľudnej, ničím nerušenej dovolenky Vám praje kolektív firmy AVARYACHT.

  

Vyčkajte prosím na načítanie formulára Vyhľadávania lodí: